19.СУ "ЕЛИН ПЕЛИН"

Уъркшопа на Гьоте-институт

От 27. до 29.04.2026 г. ученици от 9. – 11. клас, изучаващи немски език, участваха в уъркшоп на тема „Презентационни умения на немски език“, организиран от Гьоте-институт България и с референт Надежда Събева. Те не само бяха 3 дни в немскоезична среда, но и упражниха уменията си за презентиране.

Skip to content