19.СУ "ЕЛИН ПЕЛИН"
ул. "Яков Крайков" №16, гр. София
КОНСУЛТАЦИИ
Начало

Консултации

Изберете етап на обучение

Консултации гимназиален и прогимназиален етап

19. СУ “ЕЛИН ПЕЛИН”- СОФИЯ

                                          

График за провеждане на консултации за I учебен срок на учебната 2017/2018 година – прогимназиален и гимназиален етап

 

 

Преподавател Учебен предмет/клас Ден, час Кабинет
Стефка Чалъкова Бълг.език и литература Сряда 14:20 -15:00 Дирекция
Стефка Георгиева Бълг.език и литература Вторник 13:30 -14:10 IV ет. – ЗДУД
Мая Желязкова Бълг.език и литература Понеделник 13:30 – 14:10 407
Емилия Васева Бълг.език и литература Вторник 12:30-13:10 Учит. стая
Галина Ватахска Бълг.език и литература Понеделник 12:30 – 13:10 Игротека
Вержиния Григорова Бълг.език и литература Сряда 13:30 – 14:10 Игротека
Клара Арабаджиева математика Четвъртък 12:30 – 13:10 302
Станимира Ставрева Математика Четвъртък 12:30 – 14:00 408/309
Валя Петкова Математика Четвъртък 13.30 – 14.10 Хран. на 402
Мария Стойчева Математика Сряда 12:30 – 13:10 402
Александра Маринова Математика Четвъртък 11.45 -12.25 502
Веселина Гевренова Физика и астрономия Сряда 14:20 -15:00

Петък 12:30 – 13:10

Хран. на 402

Хран. на 402

Атанаска Пейчева Информатика и ИТ Сряда 13:30 – 14:10 Учит.стая
Боян Петков  Инф. технологиии Сряда 14:20 – 15:00 Учит.стая
Антони Геров   Инф. технологиии Петък 12.30 – 13.10 Учит.стая
Даяна Нешкова   Инф. технологиии Вторник 12:30 – 13:10 Учит.стая
Петър Георгиев Английски език Вторник 11:45 – 12:30 Игротека
Мая Захариева Английски език  

Понеделник 14:20 – 15:00

 

Игротека

Петя Гогова  

Английски език

 

Понеделник 14:20 – 15:00

 

311

Елка Йорданова  

Английски език

 

Вторник 13:30 – 14:10

 

502

Соня Аткова Английски език Петък 11:45 – 12:25 307
Олег Александров Немски и норвежки език Сряда 13:30 – 14.10 311
Веселка Николова Немски език Четвъртък 13:20 – 14:00 502
Надежда Тачева Немски език Четвъртък 13.30 – 14.10 310
София Йорданова Немски език Петък 11:45 – 12.25 Игротека
Елена Стоицева Датски език Понеделник 13:20 – 14:00 Учит. стая
Ангелина Анастасова История и цивилизация Петък 11:45 – 12.25 310
Димитър Димитров История и цивилизация Вторник 13:30 – 14:10 310
Илияна Борисова География и ик–ка и др.ПП Понеделник 13:30 -14:10 311 – зас. зала
Мирела Петкова География и ик-ка и др.ПП Сряда 12:30 – 13:10 Учит. стая
Калин Радулов Предприемачество и др.ПП Четвъртък 14.20 – 15.00 311 – зас. зала
Снежанка Христова Предприемачество и др.ПП Вторник 13:20 – 14:00 Учит. стая
Петя Иванова Предприемачество и др.ПП Вторник 14:20 -15:00 403
Валентин Калинов Философски цикъл Петък 13:20 – 14:00 403
ЕленаТодорова Биология и здравно образование Понеделник 12:45 – 13.25 Хран. на 403
Гергана Стоева Химия и ООС и

Биология и ЗО

Понеделник 13:30 -14:10

Петък 12:30 – 13:10

Хран. на 403

Хран. на 403

Антония Иванова Музика Сряда 12:30 – 13:10 502
Мария Вражилска Изобр. изкуство Петък 12.30 – 13.10 501
Борислав Пелтеков ФВС Понеделник 13:30 -14:10 Физ. салон
Сашо Александров ФВС Сряда 11.45 -12.25 Физ. салон
Снежана Тошева ФВС Петък 13.30 -14.10 Физ. салон
Вержиния Ангелова ФВС Петък 11.45 -13.10 Физ. салон

 

Консултации начален етап

График консултации начален етап