19.СУ "ЕЛИН ПЕЛИН"
ул. "Яков Крайков" №16, гр. София

admin

11 април 2019

Няма коментари

Home Новини

Дни на отворените врати в 19.СУ „Елин Пелин

Дни на отворените врати в 19.СУ „Елин Пелин

Между 15 и 19 Април 2019г. ще се проведат дни на отворените врати в 19.СУ „Елин Пелин“

Ние в 19.СУ разчитаме на учене чрез практика. Нашите програми използват интерактивни методи на учене, работа в екипи, както и съвместни проекти с фирми, за да подготвяме учениците си за живота след училище.

Чудите се какво да си наш възпитаник? Елате ни на гости и влезте в часовете за да усетите атмосферата и да се запознаете с преподавателите на 19.СУ!

През цялата седмица ще имаме отворени уроци, в които ще можете да се присъедините.

График:

15.04.2019 г./понеделник/ ПредприемачествоСнежанка Христова 7. час – I см. от 12.35 ч. до 13.15 ч. 11 В “Мениджмънт на фирмата” Ет. 5 502 каб.

––––

16.04.2019 г./вторник/ ПредприемачествоКалин Радулов 4. час – I см. от 10.20 ч. до 11.00 ч. 12 Б “Как да преговаряме ефективно“ Ет. 3 310 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ Предприемачество/8. – 12. Клас/Дарин Маджаров създател на „Уча. се“Юли Тонкин писател, предприемач, инвеститор, създател и водещ на най-големите събития за личностно развитие в България – Несеминарът от 9.00 ч. до 11.00 ч. Физкултурен салон

––––

17.04.2019 г./сряда/ История и цивилизация Изабела Димитрова 7. ч – I см.от 12.35 ч. до 13.15 ч. 11 В „Малките” войни през втората половина на 20. в“Ет. 4 408 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ Английски езикПетър Георгиев 6. ч. – I см.от 11.50 ч. до 12.30 ч. 10 В ”Здравословно хранене” Ет. 3 307 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ География и икономикаРосица Димитрова 5. час – I см. от 11.05 ч. до 11.45 ч. 10 Б ”Франция” Ет. 3 310 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ МатематикаАлександра Маринова 1. час – II см. от 13.30 ч. до 14.10 ч. 7в ”Правоъгълен триъгълник с ъгъл 30 градуса”Ет. 4 402 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ Норвежки език Олег Александров 1. и 2. час – I см. от 7.30 ч. до 9.00 ч. 10 Б „Типично норвежко?“ ДТИ каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ Английски език Соня Аткова 6. час – II см.от 17.50 ч. до 18.30 ч. 6. Д „Околна среда – това е боклук“ Ет. 3 307 каб.

––––

17.04.2019 г./сряда/ Български език и литератураЕмилия Васева 6. час – II см. от 17.50 ч. до 18.30 ч. 6 В „Човекът и другите“ Ет. 4 407 каб.

––––

18.04.2019 г./четвъртък/ Лекцииот „TEDx – Elin Pelin“ от 11.00 ч. до 18.00 ч. Социално предприемачествоБизнесИскрено и НаучноУеб и Дигитално Ет. 4 Презентацион-на зала

––––

18.04.2019 г./четвъртък/ География и икономикаМирела Петкова 7. час – II см. от 18.35 ч. до 19.15 ч. 7 В „Дигитална география“ Ет. 3 310 каб

––––

18.04.2019 г./четвъртък/ МатематикаСтанимира Ставрева 7. час – I см. от 12.35 ч. до 13.15 ч. 8 Б “Имат думата известни математици”Ет. 4 402 каб

––––

18.04.2019 г./четвъртък/ Български език и литератураВержиния Григорова 3. час – I см от 9.10 ч. до 9.50 ч. 9 В “Символизъм. Шарл Бодлер и Пол Верлен /Литературен дебат/“ Ет. 4 406 каб

––––

19.04.2019 г./петък/ Счетоводство на предприятиетоПетя Иванова 3. час – I см. от 9.00 ч. до 9.50 ч. 12 А “ Оборотни ведомости” Ет 3 311 каб

––––

19.04.2019 г./петък/ История и цивилизацииАнгелина Анастасова 3. час – II см. от 15.10 ч. до 15.50 ч. 5 А ”Александър Македонски-велик завоевател или мечтател” Ет 4 402 каб

––––

19.04.2019 г./петък/ Български език и литератураБояна Тодорова 4. час – I см. от 10.20 ч. до 11.00 ч. 8 Б “По стъпките на италианския ренесанс” Ет 4 402 каб

––––

19.04.2019 г./петък/ Немски езикВеселка Николова 6. час – I см. от 11.50 ч. до 12.35 ч. 11 В ” Великден в Германия и България” Ет 3 308 каб

––––

19.04.2019 г./петък/ Датски езикНадежда Михайлова 7. час – I см. от 12.35 ч. до 13.15 ч. 9 Б “Различни хора и техните истории” Ет 3 309 каб

ГРАФИК НАЧАЛЕН ЕТАП
15.04.2019 г. – 19.04.2019 г.
15.04.2019 г. Даниела Зарева 1.а 3.ч /10.00 – 10.35 / Математика

––––

16.04.2019 г. Йорданка Кожухарова 1.б 2.ч / 09.15 – 09.50 /Български език и литература

––––

16.04.2019 г. Ивелина Казакова 2.а 4.ч / 10.45 – 11.20 /Английски език

––––

16.04.2019 г. Раинка Върбанова 3.в 3.ч / 09.50 – 10.30 /Математика

––––

17.04.2019 г. Радка Ценкова 1.в 1.ч / 08.20 – 08.55 /Български език и литература

––––

17.04.2019 г. Веселка Маркова 1.г 2.ч / 09.15 – 09.50 /Български език и литература

––––

17.04.2019 г. Евдокия Крумова 2.г 2.ч / 09.15 – 09.50 /Немски език

––––

17.04.2019 г. Евгения Крайчева 3.г 5.ч / 11.20 – 12.00 /Човекът и природата

––––

17.04.2019 г. Николина Илиева 4.а 2.ч / 08.50 – 09.30 /Български език и литература

––––

19.04.2019 г. Красимира Петрова 2.в 2.ч / 09.15 – 09.50 /Български език и литература

––––

19.04.2019 г. Георги Кралев 3.г 2.ч / 08.50 – 09.30 / Немски език